Síelésben jeleskedett a kanizsai tűzoltó – Kanizsa Újság

Lendván nyitottak

2019. feb. 13. 20:20

A Nagykanizsai TE 1866 cselgáncsozói a 44. Pokal Lendava (Lendva Kupa) elnevezésű nemzetközi cselgáncs tornán jártak, ahol a mezőny a 10 éven aluliaktól az ifjúsági korosztályig nevezhetett.

Éremhalmozók

2019. feb. 13. 16:02

A Délzalai Vízmű SE úszói is indultak a Szombathelyen sorra került IV. Savaria Kupán. A kanizsaiak nagy létszámú csapattal képviseltették magukat és emellett azt is elmondhatják, hogy nem kevés éremmel térhettek haza a vasi megyeszékhelyről.

Az országosra készülhetnek a lábtollasok

2019. feb. 12. 13:56

A hagyományoknak megfelelően a Dr. Mező Ferenc Gimnázium tornatermében nyitották az évet a zalai lábtollasok az V-VI. korcsoportú megyei diákolimpiával.

Pénteken pontért mennek a budafoki csarnokba

2019. feb. 12. 13:41

Időnként kemény pillanatokat is tartogató rangadót vívott a Nagykanizsai Futsal Club a Maglódi TC-vel a futsal NB II Nyugati csoportjának harmadik helyéért, a Pest megyeiek aztán a hazaiak hibáit kíméletlenül kihasználták.

Magabiztos győzelem

2019. feb. 12. 08:44

Az OB I/B 13. fordulójában a kanizsai pólósok a Debrecent fogadták.

Tovább javítva mutatójukat

2019. feb. 11. 13:23

A hatodik győzelmét szerezte meg a női amatőr NB I-es bajnokságban a Kanizsai Vadmacskák SE kosárlabda együttese, miután biztosan győzte le tabellaszomszédját, a Tatai SE csapatát.

Lehengerlő játék

2019. feb. 10. 17:54

Az NB I-es sakk csapatbajnokságban a bajnoki címvédő Tungsram Aquaprofit NSK csapata tizenegyszeres bajnokhoz méltó módon játszott és nagy arányú győzelmet aratott a Pénzügyőr ellen.